Zaznacz stronę

Black Friday Moza Racing 2023: Promocje do 20% taniej

Sim Racer

Pilote e-sport & Passionné de Sim Racing, j’ai décidé de partager ma passion sur ce site web.

Jak co roku, Czarny Piątek zawsze przynosi świetne okazje na wiele produktów. Niektórzy ludzie korzystają z okazji, aby kupić nowy telefon, podczas gdy inni ścigają się z zapasami, aby zbudować konfigurację sim-racingową. Jeśli należysz do drugiej kategorii osób, dziś jest twój szczęśliwy dzień, ponieważ Moza Racing, chiński producent urządzeń peryferyjnych do wyścigów symulacyjnych, właśnie zanurzył się w kąpieli Black Friday, a oferty są tam, aby spróbować zadowolić wszystkich, z dostępnością na wszystkie produkty w promocji.

Urządzenia peryferyjne Moza Racing są obecnie w ofercie specjalnej

Zestaw Moza R5 za 510 euro

Moza mocno uderzyła z tym pakietem, który jest również największą zniżką marki na Black Friday. Mamy więc bazę R5, która rozwija 5,5 nm momentu obrotowego, kierownicę ES o doskonałej ergonomii, pedały SP Lite z 2 pedałami, ale bez ogniwa obciążeniowego, oraz zacisk umożliwiający montaż bazy na stole, a wszystko to za jedyne 510 euro w porównaniu do 640 euro.

Podstawy Moza R9 i R12 w cenie 440 i 620 euro

Te dwie podstawy Moza Racing są jednymi z najpopularniejszych wśród producentów urządzeń peryferyjnych do wyścigów symulacyjnych, ponieważ obejmują segment, który jest mniej lub bardziej pusty od konkurentów. W Czarny Piątek można nabyć model R9 za 440 euro, a model R12 za 620 euro.

Darmowy RM Dashboard przy zakupie R16 lub R21

Przy zakupie podstawowego modelu Moza z najwyższej półki, tj. R16 lub R21, producent oferuje deskę rozdzielczą o wartości 300 euro! W tym samym czasie R16 kosztuje 870 euro, a R21 1100 euro. Niemniej jednak, nadal jest to doskonała oferta, zwłaszcza że pulpit nawigacyjny RM jest świetny i od razu przechodzi do podstaw.

Promocje na kierownice Moza Racing

Biorąc pod uwagę, że Moza oferuje już bazy promocyjne, sensowne jest oferowanie rabatów na swoją gamę kierownic i tak jest w tym przypadku. W ofercie specjalnej mamy 4 produkty: 2 kierownice typu touring (całkowicie okrągłe), 1 kierownicę typu GT i 1 kierownicę typu Formula.

W przypadku kierownic turystycznych cena kierownicy CS została obniżona z 300 euro do 260 euro, a RS V2 z 470 euro do 440 euro. Szczerze mówiąc, te promocje są skromne, zwłaszcza że kierownica RS jest po prostu dużą ewolucją CS. Ale hej, awans to wciąż awans.

Jeśli chodzi o kierownicę GT, cena Moza GS GT spada o 20-60 euro, w zależności od wybranego skórzanego wykończenia. W rezultacie GS GT kosztuje 440 lub 480 euro.

A jeśli chodzi o kierownicę Formula, jest to najwyższej klasy kierownica FSR Formula, obecnie wyceniona na 660 euro zamiast 700 euro. Po raz kolejny promocja jest skromna, ale kierownica z włókna węglowego jest wysublimowana.

Pedały CRP w cenie 500 euro

Ten mechanizm korbowy to ciężki sprzęt od Moza Racing, z Load Cell, 3-stopniowym pedałem sprzęgła i aluminiową konstrukcją obrabianą CNC. Jest wspaniały dla oka i potężny na torze dla fanów 3-pedałowych mechanizmów korbowych. Jeśli chodzi o cenę, spodziewaj się zapłacić 500 euro zamiast 530 euro. Po raz kolejny to urządzenie peryferyjne, podobnie jak koła i podstawy, jest słabo promowane. Ale to wszystko jest dobre i dobre, a trzydzieści lub więcej euro tu i tam kupi ci na przykład nowy tytuł wyścigów symulacyjnych.

Notez cet article

Vous risquez également d’aimer…

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

ZESTAWY FANATEC PONIŻEJ 400 EURO
This is default text for notification bar