Zaznacz stronę

Czarny Piątek Fanatec 2023: Promocje do 47% taniej

Sim Racer

Pilote e-sport & Passionné de Sim Racing, j’ai décidé de partager ma passion sur ce site web.

Tydzień Czarnego Piątku właśnie rozpoczął się w Amazon France, a oferty są już zalewane zapierającymi dech w piersiach okazjami. Ale okres wyprzedaży i bardzo atrakcyjnych ofert nie ogranicza się tylko do giganta e-commerce, ponieważ producenci urządzeń peryferyjnych do wyścigów symulatorów również włączają się do akcji, aby zwiększyć sprzedaż pod koniec roku.

Jednym z największych graczy w grze jest nasza ulubiona niemiecka marka urządzeń peryferyjnych do symulatorów wyścigowych, która planuje dać popalić konkurencji – oczywiście Fanatec. Jak wiadomo, niemiecki gigant symulatorów wyścigowych oferuje obszerny katalog urządzeń peryferyjnych. Ale w Black Friday 2023 Fanatec zamierza wbić gwóźdź do trumny konkurencji, oferując zapierające dech w piersiach oferty, z nowymi ofertami trwającymi do 24 listopada 2023 roku! Proponuję zapoznać się z tym artykułem, który będzie codziennie aktualizowany.

Promocje Fanatec na Czarny Piątek 2023

Podstawa Podium DD2 za 799,95 euro

Mamy świetny początek z jedną z najlepszych baz Direct Drive na świecie, Podium DD2, z 25 nm momentu obrotowego, wysublimowanym wykończeniem, nową podstawą QR2 Base Side i bardzo stonowanym designem, a wszystko to za 800 €. Ta baza jest idealna dla kierowców wyścigowych, którzy posiadają konfigurację Fanatec i szukają tego, co najlepsze pod względem mocy, wrażeń i immersji, a niemiecki gigant wyścigów symulacyjnych sprzedaje ją za prawie połowę ceny. To okazja, którą trzeba szybko wykorzystać!

Zestaw Podium Racing Wheel RS w cenie 999,95 euro

Następny jest bardzo ładny zestaw od Fanatec, w tym Podium DD1 z QR2 Base Side, kierownicą ClubSport RS i QR2 Wheel Side, wszystko za 999,95 € w przedsprzedaży, z dostawami rozpoczynającymi się 30 listopada 2023 roku.

Zasadniczo jest to proste: jest to Podium DD1, który wypluwa 20 nm maksymalnego momentu obrotowego w stylu Fanatec. Jest smukły, mocny i bardzo precyzyjny do wyścigów symulacyjnych. Kierownica pochodzi z serii ClubSport, a w jej konstrukcji wykorzystano skórę, włókno węglowe i aluminium. Jest bardzo wysokiej jakości, okrągły o średnicy 32 cm i bardzo piękny. Co więcej, Fanatec dołączył do tego zestawu QR2 Wheel Side.

Zestaw Podium Racing Wheel BMW GT2 V2 w cenie €999.95

Zestaw ten obejmuje podstawę Podium DD1, QR2 Wheel Side i nową kierownicę do ClubSport BMW GT2, również w cenie 999,95 euro, z tym samym przewidywanym terminem dostawy. Kierownica jest typowa dla GT, z alcantarą, metalem i mnóstwem przycisków, a także jest licencjonowana przez BMW.

Ten zestaw jest po prostu idealny, ponieważ sam Podium DD1 kosztuje 1000 euro. Mówiąc prościej: otrzymujesz kierownicę i QR2 Wheel Side mniej więcej za darmo.

Pedały CSL Elite V2 Cena 199,95

Ta transakcja doszła do skutku 18.11.2023 r. i dotyczy doskonałego pedalboardu Load Cell, CSL Elite Pedals V2. Za jedyne 199,95 euro otrzymujesz 3 pedały, 2 z nich (przyspieszenia i sprzęgła) z czujnikami magnetycznymi zapewniającymi niezawodność i precyzyjny odczyt ruchów kierowcy, a także pedał hamulca Load Cell zdolny do pochłaniania do 90 kg siły hamowania na 2 etapach (sprężyna, a następnie elastomer), a wszystko to w nowej aluminiowej konstrukcji i pomalowane na teksturowaną matową czerń.

Zazwyczaj ten mechanizm korbowy kosztuje 100 euro więcej, czyli 299,95 euro, i jest uważany przez wielu rowerzystów za najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy szukają dobrego urządzenia peryferyjnego Load Cell za niewielkie pieniądze. Ale dzięki tej ofercie Black Friday nie jest to już Go To, ale Must Have! Skorzystaj z tej oferty przed wyczerpaniem zapasów, a pedalboard otrzymasz w ciągu 4 do 7 dni od złożenia zamówienia.

ClubSport Shifter z adapterem USB w cenie 159,95 euro

Oferta z dnia 19 listopada 2023 r. dotyczy jednego z najlepszych shifterów dostępnych na rynku, ClubSport Shifter, z adapterem USB. Normalnie wycenione na 260 euro, to urządzenie do sim-racingu korzysta obecnie z 43% zniżki, kosztując zaledwie 160 euro, z adapterem RJ12 na USB zawartym w ofercie.

ClubSport Shifter V1. 5 to hybrydowa dźwignia zmiany biegów, oferująca tryb sekwencyjny i H Pattern dla tych, którzy są bardziej oldschoolowi i wolą samodzielnie zmieniać biegi. Jego całkowicie metalowa konstrukcja nadaje mu wyjątkowy wygląd, z czarną powłoką i minimalistycznym designem. Jest to niezbędne urządzenie w Twojej konfiguracji, jeśli jesteś fanem rajdów, wyścigów turystycznych lub ogólnie ręcznej zmiany biegów. Co więcej, będziesz mieć natychmiastową dostępność w ramach tej oferty Black Friday, z czasem dostawy od 4 do 7 dni.

Kierownica ClubSport F1 z i bez modułu łopatek w cenie 499,95 € i 399,95 €.

Jest to nowa pozycja w katalogu symulatorów wyścigowych Fanatec, a dokładniej w gamie kierownic ClubSport F1. Ta kierownica jest w połowie drogi między F1 V2 i F1 V2.5, z kutym włóknem węglowym, wysublimowanym designem, prostokątnym kształtem i średnicą 27 cm. Będzie to Twoja nowa broń do bicia czasów okrążeń w F1, wyścigach wytrzymałościowych, a nawet GT.

Na małym ekranie wyświetlane są dane telemetryczne dotyczące pojazdu, a elementy sterujące umożliwiają wykonanie praktycznie wszystkich czynności. Z tyłu znajduje się zupełnie nowa kierownica QR2 Wheel Side, którą można wybrać z modułem 6-łopatkowym za 499,95 euro lub bez (2 karbonowe łopatki) za 399,95 euro. To ty decydujesz, jakie są twoje potrzeby w zakresie wyścigów symulacyjnych.

Pedały ClubSport V3 Ultimate za 299,95 euro

Jest to jeden z najlepszych pedalboardów w ofercie Fanatec, a jego cena spadła o 200 euro. Mowa oczywiście o pedałach ClubSport V3 z zestawem amortyzatorów i hamulców za jedyne 299,95 euro, czyli tyle samo, co pedały CSL Elite V2!

ClubSport V3 kosztuje standardowo 400 euro, z dodatkowymi 100 euro za zestawy do personalizacji. Dzięki temu urządzeniu Load Cell (które może przyjąć 90 kg siły, z możliwością regulacji) i jego po prostu wysublimowanej konstrukcji, będziesz w stanie nie tylko znacznie poprawić swoją jazdę w symulatorach wyścigowych, ale także będziesz w stanie konsekwentnie ustanawiać nowe czasy okrążeń. Skorzystaj z tej wielkiej promocji, aby ulepszyć swoją konfigurację do symulacji wyścigów dzięki temu wspaniałemu, wysokowydajnemu pedalboardowi od Fanatec.

Zestaw modernizacyjny dla CSL DD w cenie 169,95 €

W ramach oferty na 21 listopada 2023 r. Fanatec oferuje zestaw aktualizacyjny dla 2 urządzeń peryferyjnych: podstawy CSL DD i pedałów CSL. Pakiet zawiera zestaw doładowania 5 nm dla podstawy CSL DD, dający jej 8 nm momentu obrotowego, 3 płytki pedałów dla pedałów CSL oraz zestaw Load Cell dla tego samego pedalboardu, zamieniając go w prawdziwą broń do bicia czasów okrążeń w wyścigach symulacyjnych.

Ten pakiet jest idealny dla rowerzystów, którzy posiadają już bazę CSL DD 5nm i pedały CSL i chcą ją ulepszyć za jedyne 170 €. Sam podstawowy zestaw doładowania kosztuje 150 euro, co daje 2 ulepszenia praktycznie za darmo. Oferta, której nie można przegapić, z czasem dostawy od 4 do 7 dni.

Akcesoria do kierownicy

W siódmym dniu oferty Black Friday Fanatec oferuje akcesoria do kierownic, a także pojazdy dwukołowe w niskich cenach. Akcesoria obejmują moduł przycisków Podium Endurance, łopatki ClubSport z włókna węglowego oraz zestaw przycisków i naklejek. Ponownie, jest to bardziej promocja na ulepszenie już posiadanej konfiguracji od Fanatec, a nie okazja na nowy sprzęt i urządzenia peryferyjne.

Jeśli chodzi o ceny, moduł przycisków Podium kosztuje teraz 150 euro zamiast 200 euro, karbonowe łopatki ClubSport (których są 2, nawiasem mówiąc) kosztują 70 euro zamiast 100 euro, a zestaw przycisków i naklejek kosztuje 5 euro zamiast 30 euro.

Kierownice Podium Wheel Rim Porsche GT3 Cup (skóra i alcantara) w cenie 99,95 EUR

To jest prawdziwa okazja, jeśli o mnie chodzi. W ramach oferty Black Friday 23 listopada 2023 r. Fanatec oferuje 2 wysublimowane, oficjalnie licencjonowane kierownice Porsche za bardzo niewielkie pieniądze. Obręcz kół Podium Porsche GT3 Cup ze skóry i alcantary kosztuje więc zaledwie 100 euro zamiast 150 euro. To okazja, zwłaszcza jeśli skorzystałeś już z promocji bazowej Podium DD2.

Dostawa w przypadku tych ofert jest taka sama jak w przypadku pozostałych, tj. od 4 do 7 dni. Wybierz to koło, jest wysublimowane!

ClubSport Universal Hub V2 (Xbox) w cenie 249,95 zł

Fanatec kontynuuje wspaniałe promocje i tym razem przyszła kolej na znakomity hub z serii ClubSport, którego cena spadła o 70 euro! Mowa oczywiście o ClubSport Universal Hub V2 dla PC, Playstation i Xbox.

To urządzenie peryferyjne pozwoli ci mieć wszystkie przyciski kontrolera Xbox ułożone w sposób przypominający kierownice Lamborghini, z 2 dużymi łopatkami z tyłu i metalowym QR1, małym ekranem LED na górze, doskonałą personalizacją, a wszystko to za jedyne 250 euro.

Lotki wahadłowe ClubSport Sparco 139,95

Fanatec właśnie zaprezentował swoje najnowsze oferty Black Friday, w tym całą gamę lotek ClubSport opracowanych we współpracy ze Sparco.

Niemiecki gigant oferuje nam kierownicę ClubSport Sparco Rally, która jest okrągła z alcantarą za 139,95 euro. Dostępna jest również kierownica Sparco Fomula z serii ClubSport za 139,95 euro, o dość unikalnym wyglądzie.

W ofercie specjalnej znajdują się również 2 inne lotki, a są to ClubSport Sparco GT, które mają płaską górę i dół, idealne do wielu zawodów, a także cenę 139,95 €. A dla fanów kartingu, co jest pierwszym tego typu produktem Fanatec, kierownica Sparco Karting została wyceniona na 139,95 euro.

Kierownice Sparco z piastą

Kontynuując w tym samym duchu, Fanatec oferuje zniżki na 4 inne felgi ClubSport opracowane wspólnie ze Sparco, wszystkie z piastą. To Sparco Rally Sweden z wysublimowanym designem i unikalnym panelem przednim za 559,95 euro. Mamy również Sparco GT z uniwersalną piastą i dla Xbox w cenach odpowiednio 379,95 € i 389,95 €. Te dwie kierownice są identyczne, z wyjątkiem piasty, która zmienia tylko przyciski.

Mamy również inną kierownicę Sparco GT, ale tym razem z piastą CSL za 199,95 €. Jeśli szukasz nowej kierownicy, to jest to okazja roku!

Hamulec ręczny ClubSport V1.5 w cenie 109,95 EUR

Chcesz driftować lub uwielbiasz ślizgać się po szutrze? Fanatec jest po twojej stronie dzięki hamulcowi ręcznemu ClubSport Handbrake V1.5, którego cena spada do zaledwie 109,95 €, co czyni go niezbędnym do wyścigów symulacyjnych, jeśli masz określoną konfigurację.

Kierownica ClubSport Formula V2.5X z pakietem lub bez

Kończymy kolejną kierownicą z gamy ClubSport, ale tym razem jest ona wykonana z włókna węglowego i jest specyficzna dla wyścigów Formuły dzięki prostokątnemu kształtowi, który jest bardzo ceniony w tym sporcie.

Z okazji Czarnego Piątku ta kierownica kosztuje 199,95 euro, co stanowi 43% obniżkę, a jeśli weźmiesz ją z podstawą CSL DD 5 nm, pakiet kosztuje 479,95 euro, co szczerze mówiąc jest doskonałą ofertą, której nie można przegapić.

Notez cet article

Vous risquez également d’aimer…

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

ZESTAWY FANATEC PONIŻEJ 400 EURO
This is default text for notification bar