Zaznacz stronę

F1 24 ujawnia swoje sekrety: deszcz, nowe tory i całkowite zanurzenie!

Sim Racer

Pilote e-sport & Passionné de Sim Racing, j’ai décidé de partager ma passion sur ce site web.

Sezon Formuły 1 trwa w najlepsze, a fani tej dyscypliny sportów motorowych już od jakiegoś czasu czekają na najnowsze wieści dotyczące F1 24, symulatora wyścigów samochodowych od EA. 30 kwietnia amerykańska firma zaprezentowała 13-minutowy zwiastun gry, prezentujący tory Spa Francorchamps, Monaco, Losail i Silverstone.

Dostępnych jest wiele nowych funkcji, w tym najnowsze zmiany na torach w rzeczywistości. Dzięki F1 24 wirtualni kierowcy będą teraz mogli powiedzieć, że faktycznie ścigają się na światowych torach F1 w niemal idealnym odwzorowaniu.

Zwiastun pokazuje dość niesprzyjające warunki pogodowe, w szczególności deszcz, który wpływa na prowadzenie jednomiejscowych pojazdów. Ulepszono również grafikę, dodając dynamiczne krople wody na samochodzie. Co więcej, silnik graficzny został przerobiony, aby fizyka samochodów była znacznie bardziej realistyczna, co będzie miało wpływ na twoją jazdę i strategię, kładąc nacisk na dynamikę i realizm.

W grze wprowadzono także inne zmiany, w tym zupełnie nowy tryb kariery, który pozwala jeszcze bardziej zanurzyć się w życiu kierowcy Formuły 1. Nie mamy jednak więcej szczegółów na ten temat i będziemy musieli poczekać trochę dłużej, prawie na pewno do premiery gry.

Ten nowy tytuł wyścigowy będzie dostępny 31 maja 2024 roku na PC, Xbox One, Xbox Series X/S, Playstation 4 i Playstation 5. Osobiście obstawiałbym, że ta gra ukaże się tylko na konsolach nowej generacji i PC, ale EA/Codemasters nie wydaje się chcieć odpuścić starszych konsol, co może wskazywać, że silnik graficzny gry nie zmienił się i / lub nie ewoluował tak bardzo w porównaniu z edycją z 2023 roku. O tym przekonamy się dopiero po premierze tytułu.

Wreszcie, dla kierowców wyścigowych PC i Playstation, Fanatec oferuje wspaniały zestaw, idealny dla F1 24: Clubport Racing Wheel F1 24. ClubSport Racing Wheel F1 . W menu znajduje się ClubSport DD+ z 15 nm stałego momentu obrotowego, więcej niż wystarczająco, aby zdominować tory F1 z całkowitym zanurzeniem i siłowym sprzężeniem zwrotnym godnym profesjonalnego symulatora. Dzięki niemu poczujesz wszystko, co robi i czego doświadcza samochód, jeszcze bardziej zwiększając immersję, zwłaszcza w VR, którą F1 24 obsługuje na PC.

Jeśli chodzi o kierownicę w tym zestawie, jest to oficjalnie licencjonowana kierownica F1 o strukturze kompozytowej (kute włókno węglowe i plastik), pięknym wyglądzie i wyjątkowej ergonomii. Zestaw ten jest idealny do bicia czasów 24 okrążeń F1 i jest dostępny na stronie internetowej Fanatec w cenie 1300 euro.

Notez cet article

Vous risquez également d’aimer…

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

ZESTAWY FANATEC PONIŻEJ 400 EURO
This is default text for notification bar