Zaznacz stronę

Kompatybilna z Xbox MOZA R3 ma swoją wielką premierę!

Sim Racer

Pilote e-sport & Passionné de Sim Racing, j’ai décidé de partager ma passion sur ce site web.

Chiński producent symulatorów wyścigowych Moza stał się popularny w mniej niż 4 lata, a to nie lada wyczyn w tak konkurencyjnej branży. Mamy innych graczy, którzy potrzebowali lat (ponad 10 lat), aby wyrobić sobie markę i być branym pod uwagę w ewentualnych wyścigach konfiguracji.

Jednak ten wzrost na listach przebojów nie nastąpił przypadkowo. Nie, bynajmniej. Zespoły Moza są nie tylko wykwalifikowane w swoich dziedzinach, ale także mają wielką pasję do wyścigów samochodowych i bogate doświadczenie w produkcji silników i elektroniki. Moza Racing to oddział firmy, która od ponad 10 lat produkuje stabilizatory do kamer.

Gama Moza obejmuje obecnie 6 wsporników łańcucha Direct Drive, szereg kierownic i pedałów, a także inne urządzenia peryferyjne, takie jak deski rozdzielcze, manetki, hamulce ręczne i wiele innych. Nawet jeśli w kategoriach bezwzględnych nie jest to dużo w porównaniu z konkurencją, zwłaszcza w przypadku kierownic, to wciąż jest to wystarczające dla każdego przeciętnego rowerzysty.

Jako młoda firma, można sobie wyobrazić, że jej produkty są kompatybilne wyłącznie z komputerami PC. I tak jest w przypadku podstawowych produktów marki. Malutka podstawka DD R3 jest kompatybilna z PC, ale jest licencjonowana dla Xbox i naprawdę nie wiem, jak Moza zdobyła chipy dla konsol Microsoftu. Niektórzy gracze są w grze od dłuższego czasu i wciąż nie udało im się osiągnąć kompatybilności z konsolami. Ale nie o to chodzi.

R3 Moza został zapowiedziany kilka miesięcy temu, a na stronie internetowej marki wciąż widnieje napis “wkrótce”. Cóż, oczekiwanie wreszcie dobiegło końca, a pakiet R3 jest już dostępny. Pakiet zawiera podstawę R3, która rozwija 3,9 nm szczytowego momentu obrotowego, kierownicę ES specyficzną dla konsoli Xbox (która jest tak naprawdę tylko tańszą pochodną standardowej kierownicy PC), pedalboard SR-P Lite i zacisk stołowy do mocowania wszystkiego do mebli.

Podstawa R3 reprezentuje pierwsze wejście Moza Racing do ekosystemu Microsoft, dzięki kompatybilności z Xbox One i Series X/S. Jeśli posiadasz najnowszą konsolę amerykańskiego giganta, a nawet jej poprzedniczkę, będziesz mógł cieszyć się wieloma tytułami symulującymi wyścigi, w tym Forza Horizon i Motorosport, AC, ACC i wiele innych.

Powinienem zaznaczyć, że pakiet R3 jest pakietem podstawowym, więc nie należy oczekiwać doskonałego odwzorowania efektów i innych szczegółów silników fizycznych. W kategoriach bezwzględnych baza jest całkiem dobra i z łatwością sprawi, że będziesz zadowolony z wyścigów symulacyjnych. Co więcej, zestaw sprzedawany jest za około 400 euro, co jest bardzo atrakcyjną ceną dla Direct Drive.

Przeczytaj naszą pełną recenzję zestawu MOZA R3

Notez cet article

Vous risquez également d’aimer…

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

ZESTAWY FANATEC PONIŻEJ 400 EURO
This is default text for notification bar