Zaznacz stronę

Oferta specjalna Fanatec: CSL DD korzysta ze świetnej promocji

Sim Racer

Pilote e-sport & Passionné de Sim Racing, j’ai décidé de partager ma passion sur ce site web.

Nie jest niczym niezwykłym, że wielkie marki w branży wyścigów symulacyjnych oferują zniżki na swoje flagowe produkty, tak jak ma to miejsce na stronie Logitech z jego G29 oraz G923 które normalnie są sprzedawane w cenie 430 euro z VAT, ale zwykle można je znaleźć za około 350 euro na stronie internetowej marki, mimo że produkty te są czasami znacznie tańsze w innych miejscach.

Trzeba powiedzieć, że okresy wyprzedaży są najczęściej tymi, w których ludzie dokonują zakupów z oczywistych powodów oszczędzania pieniędzy. To proste: jeśli produkt jest tańszy, możesz pozwolić sobie na więcej opcji przy określonym budżecie. W przypadku wyścigów symulacyjnych jest dokładnie tak samo. Przy budżecie wynoszącym około 400 euro, wybór był dość ograniczony, jeśli chodzi o markowy, wysokowydajny zestaw; można było rozważyć tylko Logitech G29/G920 i Thrustmaster T300RS/GT, biorąc pod uwagę, że kosztują one poniżej 400 euro. Ale to się właśnie zmieniło wraz z nową promocją dla Fanatec który oferuje nam swoje CSL DD od 5 nm do zaledwie 199,95 Z VAT (dostawa wliczona), jeśli weźmiesz go z kierownicą i pedałami, co daje kompletną, wysokiej jakości konfigurację za jedyne 399 €, w tym VAT i dostawę.

Na czym polega nowa promocja Fanatec?

Podobnie jak w świecie mody i odzieży gotowej do noszenia, producenci urządzeń do wyścigów symulacyjnych wykorzystują okresy wyprzedaży, aby sprzedawać więcej produktów po bezkonkurencyjnych cenach. Tak jest w przypadku nowej promocji Fanatec na pakiet Ready2Race, który zawiera bazę CSL DD 5 nm oraz kierownicę i pedały do wyboru z obszernego katalogu producenta.

Na przykład, możesz mieć CSL DD, kierownicę CSL P1 V2 i pedały CSL za 399,85 € z dostawą, co jest naprawdę surrealistyczną ceną. Podstawowa cena CSL DD wynosi 350 euro, ale dzięki tej promocji – ponieważ rabat dotyczy ceny podstawowej, nawet jeśli można znaleźć inne produkty za mniej – zaoszczędzisz około 150 euro.

Ale to nie wszystko! Profesjonalni zawodnicy, którzy nie są zbyt zadowoleni z 5 nm momentu obrotowego CSL, mogą kupić zestaw doładowania, który zwiększa moc podstawy do 8 nm za jedyne 100 euro więcej! Dodaj do tego 150 euro, a otrzymasz zestaw ogniw obciążnikowych do pedałów CSL, dzięki czemu Twoja konfiguracja zmieni się z prostej w bardzo realistyczną, umożliwiając ustanawianie niesamowitych czasów okrążeń na torach na całym świecie.

Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz na stronie Fanatec, a dokładniej w sekcji Ready2Race bundle. Nie jesteś zadowolony z podstawowego pakietu? Możesz skonfigurować ten, który najbardziej Ci odpowiada z Fanatec. Jeśli jesteś fanem GT i F1, możesz zasiąść za kierownicą CSL McLaren GT3 V2 za jedyne 80 funtów więcej. Masz również możliwość wyboru pedalboardu pomiędzy, oprócz innych, CSL Pedal (standardowy lub Load Cell) lub Elite Pedals V2, który jest znacznie lepszy pod względem jakości, odczuć i wrażeń. I nie ogranicza się to do kół zamachowych i pedałów, ponieważ nawet podstawa może być skonfigurowana na 5 lub 8 nm momentu obrotowego dzięki zestawowi doładowania, a na tym ostatnim punkcie (CSL DD w 8 nm) zaoszczędzisz ponad 200 €, jeśli porównasz go z jego początkową ceną.

Czy te specjalne oferty są warte przekierowań?

Cóż, tak! O ile mi wiadomo, nie znajdziesz wysokiej jakości, wydajnej i komunikatywnej bazy Direct Drive za mniej niż 200 € z VAT, nawet jeśli kupujesz na chińskich stronach, które sprzedają produkty bez podatku i bez kosztów dostawy. Dzięki tym nowym promocjom Fanatec mocno uderzył, a konkurencji trudno będzie zareagować.

Notez cet article

Vous risquez également d’aimer…

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

ZESTAWY FANATEC PONIŻEJ 400 EURO
This is default text for notification bar