Zaznacz stronę

Rennsport jest już dostępny w otwartej wersji beta!

Sim Racing FR

Pilote e-sport & Passionné de Sim Racing, j’ai décidé de partager ma passion sur ce site web.

Firmy Competition Company i Teyon uruchomiły właśnie otwartą betę gry Rennsport wyścigowej gry symulacyjnej, która dosłownie leżała w blokach startowych zbyt długo. Ten symulacyjny tytuł wyścigowy przeniesie dyscyplinę na nowe horyzonty, zwłaszcza że wiemy, że nie ma zbyt wielu gier symulacyjnych w tej dziedzinie, nawet jeśli ilość naprawdę nie oznacza różnorodności, a czasem nawet jakości.

Jak wspomnieliśmy w innym artykule, Rennsport jest rozwijany od jakiegoś czasu. Jednak pod koniec 2023 roku tytuł przeszedł do zamkniętej fazy beta z wybraną liczbą graczy na PC. Jak już wspomniałem, spodziewałem się, że Rennsport przejdzie do otwartej wersji beta w drugiej połowie 2024 roku, ku uciesze graczy. I zgadnij co? Rennsport jest dostępny w otwartej wersji beta od 10 lipca 2024 r. wEpic Game Store. Celem nie jest zaoferowanie gry szerokiej publiczności, aby sprawdzić, czy nie ma w niej błędów, ale przede wszystkim przetestowanie infrastruktury serwerowej tytułu. Innymi słowy, studia chcą sprawdzić, czy ich sprzęt i systemy są wystarczająco mocne, by poradzić sobie z tysiącami graczy jednocześnie.

Czego jeszcze dowiedzieliśmy się o Rennsport?

Po przeanalizowaniu zdjęć ze zwiastuna otwartej bety widzimy, że do listy torów, po których można jeździć, dołączy nowy: Zielone Piekło i jego 26 km zakrętów, skoczni i innych technicznych fragmentów. Oczywiście nadal będziesz mógł ścigać się na zamkniętych torach w wersji beta – Daytona, Goodwood, Road Atlanta, SPA i Nurb GP, by wymienić tylko kilka.

Jeśli chodzi o samochody, to w zamkniętej becie nadal dostępne będą takie modele jak BMW M4 GT, Porsche 911 GT3 R (992), Mercedes-AMG GT3 2020, Audi R8 LMS GT3 Evo II, Porsche 911 GT3 Cup i kilka innych. Jednak jeśli chodzi o nowe dodatki, nadal nie jest to jasne. W zwiastunie nie ma tak naprawdę żadnych samochodów, które nie były już obecne w zamkniętej becie, ale myślę, że prawdopodobnie pojawią się nowe pojazdy do prowadzenia.

Kolejnym interesującym dodatkiem są wyścigi nocne i kilka zaawansowanych funkcji specyficznych dla otwartej bestii. W rezultacie niektóre z torów można pokonywać nocą, co jest świetną wiadomością dla fanów wyścigów wytrzymałościowych. Jeśli chodzi o wyścigi w ogóle, Open Beast będzie miał siatki startowe z 24 kierowcami, wyścigi wieloklasowe, a także wprowadzi pitstop.

Notez cet article

Vous risquez également d’aimer…

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

ZESTAWY FANATEC PONIŻEJ 400 EURO
This is default text for notification bar