Zaznacz stronę

Sim Racing 2023 Czarny Piątek: najlepsze promocje producentów

Sim Racer

Pilote e-sport & Passionné de Sim Racing, j’ai décidé de partager ma passion sur ce site web.

Black Friday dopiero się rozpoczął, a już pojawiają się oferty na wiele produktów, w szczególności na gry typu sim-racing. Wielkie marki w sporcie często oferują zniżki na swoje produkty, ale gdy tylko zaczyna się Czarny Piątek, zaczyna się wyścig o to, kto może zaoferować największą zniżkę.

Wśród znanych marek w grze mamy różne polityki w zakresie rabatów: niektórzy gracze oferują zniżki na całą gamę produktów, podczas gdy inni są raczej selektywni. Poniżej przyjrzymy się dostępnym obecnie promocjom na wyścigi symulatorów.

Oferty Fanatec na Czarny Piątek

Fanatec jest dobrze znaną marką w branży i jedną z tych, które często oferują promocje na swoje produkty. Ale w Czarny Piątek jest to wyścig na dno, z kilkoma urządzeniami spadającymi w cenie. Mamy :

Szybko przejrzałem oferty Fanatec na Black Friday, ponieważ mamy już artykuł omawiający je bardziej szczegółowo. Niemiecki gigant wyścigów symulacyjnych oferuje również oferty każdego dnia od 17 do 24 listopada, z wszelkiego rodzaju kuszącymi obniżkami. Jeśli nie chcesz przegapić promocji Fanatec z okazji Czarnego Piątku, koniecznie sprawdzaj codziennie oficjalną stronę marki.

Oferty Black Friday od Moza Racing

Moza Racing, kolejny popularny producent wśród fanów wyścigów symulacyjnych, właśnie ujawnił swoje promocje na Czarny Piątek 2023. Marka oferuje bardzo atrakcyjne rabaty na niektóre ze swoich flagowych produktów:

  • Zestaw Moza R5 ze zniżką 140 USD (do 459 USD zamiast 599 USD)
  • Podstawa Moza R9 V2 w cenie 399 USD zamiast 439 USD (40 USD taniej)
  • Podstawa Moza R12 w cenie 559 USD zamiast 589 USD (rabat 30 USD)
  • Kierownica CS w cenie 229 USD zamiast 259 USD (30 USD zniżki)
  • Kierownica RS V2 w cenie 399 USD zamiast 439 USD (40 USD zniżki)
  • Kierownica MOZA GS GT za 399 USD zamiast 469 USD (rabat 70 USD)
  • Kierownica FSR Formula w cenie 599 USD zamiast 649 USD (50 USD zniżki)
  • Pedały CRP w cenie 459 USD zamiast 499 USD (rabat 40 USD)

Moza Racing oferuje również RM Digital Dashboard bezpłatnie przy zakupie baz R16 i R21.

Krótko mówiąc, można znaleźć kilka świetnych ofert od tego producenta najwyższej klasy sprzętu dla entuzjastów wyścigów symulacyjnych. Rabaty sięgają nawet -23%, co wciąż jest rozsądną wartością, biorąc pod uwagę jakość produktów.

Oferty Logitech na Czarny Piątek

Katalog produktów Logitech nie jest najobszerniejszy, ale wciąż jest wystarczająco bogaty dla graczy szukających dobrej zabawy z produktami wysokiej jakości. Z okazji Czarnego Piątku szwajcarski producent oferuje szereg zniżek, w tym -22% zniżki na G923 (wersja PC i Xbox), -25% zniżki na G923 (wersja PC i PS), -34% zniżki na G920, -33% zniżki na G29 i -11% zniżki na shifter. Jeśli chodzi o mnie, jest to poprawne i zadowoli wielu biegaczy.

Oferty na Czarny Piątek od Thrustmaster

W przeciwieństwie do Logitecha, Thrustmaster oferuje szeroki katalog produktów, podobnie jak Fanatec, a podczas promocji z okazji Czarnego Piątku ceny są obniżane, ale tylko o rozsądną kwotę. W rezultacie zestaw Ferrari 458 Spider kosztuje 4% mniej, TS-XW 20% mniej, a T248 14% mniej. Nie wymieniłem wszystkich ofert Thrustmastera, bo jest ich wiele i zapraszam do odwiedzenia strony producenta.

Oferty Simagic na Czarny Piątek

Simagic jest dość młodym graczem w grze, ale moim zdaniem nadal oferuje dość skromne zniżki na Black Friday. Dzięki tej marce premium będziesz uprawniony do maksymalnie 10% zniżki na katalog produktów do wyścigów symulacyjnych, co tak naprawdę nie jest dużo, gdy zobaczysz ceny na stronie Simagic. Ale zawsze znajdzie się coś dla Ciebie, a oferta trwa od 17 listopada do 26 listopada.

Oferty na Czarny Piątek od Assetek SimSports

W Assetek SimSports produkty marki są najwyższej jakości, podobnie jak ich ceny. A jak na Black Friday, rabaty są całkiem niezłe, z wieloma produktami przecenionymi o 50%, w tym butami, nakładkami na pedały, zestawami korbowymi i nie tylko. Cena mechanizmu korbowego Pagani Huayra R również została obniżona o 25%, co nie jest złym wynikiem. Daty przypadają na okres od 20 do 26 listopada 2023 roku.

Oferty SimLab na Czarny Piątek

Podobnie jak w zeszłym roku, SimLab oferuje zniżki do 10% na cały katalog podwozi i kokpitów, dla przyjemności oczu, pleców i konfiguracji. Radzę skorzystać z tej oferty, ponieważ produkty SimLab są jednymi z najlepszych w swojej kategorii.

Oferty na Czarny Piątek od Next Level Racing

W przypadku Next Level Racing Czarny Piątek jest ograniczony do 2 ofert odpowiednio 20% i 25%: oferty dotyczą fotela haptycznego HF8 i podwozia Go Kart Plus. To naprawdę niewiele, ale jednocześnie produkty tej marki nie są też zbyt drogie, w porównaniu do konkurencji i asortymentu oczywiście.

Oferty Track Racer na Czarny Piątek

Zakończmy kolejnym graczem w segmencie podwozi, Track Racer, i jego ofertą 15% zniżki na swoje produkty. Można by powiedzieć, że to niewiele, ale marka oferuje również losowanie nagród o wartości 22 000 euro w postaci urządzeń peryferyjnych i sprzętu do wyścigów symulacyjnych po zapisaniu się do newslettera.

Notez cet article

Vous risquez également d’aimer…

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

ZESTAWY FANATEC PONIŻEJ 400 EURO
This is default text for notification bar