Zaznacz stronę

ClubSport GT3 Endurance: Limitowana edycja Fanatec zaprezentowana z okazji stulecia 24h Spa

Sim Racer

Pilote e-sport & Passionné de Sim Racing, j’ai décidé de partager ma passion sur ce site web.

Fanatec wypuszcza nowe produkty w szybkim tempie, a aby uczcić stulecie 24-godzinnego wyścigu Spa, niemiecka marka zaprezentowała ultra-limitowaną edycję kierownicy dla fanów wyścigów. Jest to ClubSport GT3 Endurance, a wyprodukowanych zostanie tylko 100 sztuk, aby uczcić 100. rocznicę legendarnego toru.

Pod względem wzornictwa jest bardzo minimalistyczny, z metalicznym kolorem pistoletu, który powtarza się na całym panelu przednim. Po bokach znajdują się zamknięte uchwyty i logo 24 SPA pośrodku, a także numer 100, będący ukłonem w stronę stulecia toru. Jak wspomniałem wcześniej, konstrukcja tej kierownicy jest bardzo minimalistyczna, ale przy okazji uporządkowana. Oczywiście, ponieważ jest to ultra-limitowana edycja, jest również oznaczona jako “Limited Edition x of 100”, aby upewnić się, że się nie pomylisz i aby zwiększyć wartość, jeśli kiedykolwiek będziesz chciał ją ponownie sprzedać.

Biorąc pod uwagę, że mamy do czynienia ze strukturą barebone dla ClubSport GT3 Endurance, potrzebny będzie moduł, który będzie działał jako przyciski, elementy sterujące i interfejs z bazami danych Fanatec. W naszym przypadku zadanie to przypadło modułowi Podium Button Module Endurance z ekranem i różnymi elementami sterującymi oraz łopatkami magnetycznymi (opcjonalnie). Moduł ten jest bardzo wszechstronny, z naciskiem na wytrzymałość i idealnie pasuje do ClubSport GT3 Endurance.

Jeśli chodzi o przyczepność, dość prostokątny kształt tej felgi jest idealny do GT3 i wyścigów wytrzymałościowych. Średnica wynosi nieco poniżej 32 cm (dokładnie 31,8 cm), uchwyty są gumowe, a ergonomia jest prawie idealna do długich sesji sim-racingowych.

Zakończmy ceną i dostępnością. W tej cenie Fanatec wymienia ClubSport GT3 Endurance za jedyne 129,95 euro. Jednak, jak wspomniałem wcześniej, jest to obręcz lub kierownica barebone, jeśli wolisz. Będziesz więc musiał zapłacić za moduł przycisków, łopatki, piastę i Quick Release, w sumie ponad 700 euro, aby uzyskać użyteczną kierownicę. To dużo, ale jednocześnie jest to edycja limitowana i warto w nią zainwestować, jeśli jesteś osobą, która często zmienia kierownice.

Jeśli chodzi o dostępność, ClubSport GT3 Endurance trafi do sprzedaży na stoisku Fanatec w Spa w weekend od 27 do 30 czerwca 2024 roku. Stoisko będzie otwarte dla publiczności w Wiosce Kibica od 10:00 do 12:00, a następnie od 13:30 do 18:00, od czwartku do soboty. A w niedzielę 30 czerwca będzie tylko rano.

Notez cet article

Vous risquez également d’aimer…

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

ZESTAWY FANATEC PONIŻEJ 400 EURO
This is default text for notification bar