Zaznacz stronę

RSeat: Którą obudowę wybrać? (Kompletny przewodnik)

Sim Racer

Pilote e-sport & Passionné de Sim Racing, j’ai décidé de partager ma passion sur ce site web.

Podwozie podwozie to naprawdę ważny element wyposażenia do wyścigów symulacyjnych, który wymaga przemyślenia przed zakupem. Na rynku dostępne są różne modele różnych marek, ale nie wszystkie z nich są warte swojej ceny.

Europejska marka RSeat stała się w ostatnich latach jednym z preferowanych producentów podwozi dla europejskich graczy Sim-Racing. Oferuje bardzo szeroką gamę bardzo wysokiej jakości obudów o których postanowiliśmy dziś nieco opowiedzieć.

Zdecydowałeś się zainwestować w podwozie RSeat ale nie wiesz, którą wybrać? W tym artykule przedstawiamy porady na temat tego, co sprawia, że podwozie jest dobre oraz wybór odpowiedniego modelu RSeat do swoich potrzeb. Zaprezentujemy również pełną gamę gama podwozi RSeat aby pomóc w wyborze modelu.

Co musi posiadać dobra obudowa?

Uważamy, że dobre podwozie do wyścigów symulacyjnych powinno zawierać następujące elementy:

W oparciu o nasze badania i doświadczenie uważamy, żedobry kokpit do wyścigów symulacyjnych powinien mieć następujące elementy :

Stabilność

Wszyscy kierowcy zgodzą się, że symulator wyścigów jest generalnie bardzo ekstremalnym doświadczeniem, z nagłymi zmianami i ruchami. Dlatego trzeba znaleźć bardzo stabilne podwozie, które wytrzyma wszystkie te ruchy bez poruszania się, aby uniknąć wypadków. Solidność i stabilność to dwa aspekty, które naprawdę nie mogą być zagrożone.

Dobre dopasowanie do pedałów i kierownicy

Bardzo ważne jest, aby pedały i kierownica ściśle przylegały do ramy, aby uniknąć wszelkiego rodzaju nieoczekiwanych ruchów. Dlatego zalecamy model, który pozwala na ich regulację w zakresie niezbędnym do utrzymania reszty sprzętu na miejscu.

Schowek na dźwignię zmiany biegów

Nie wszystkie podwozia RSeat są w nią wyposażone, ale entuzjaści manualnej zmiany biegów będą potrzebować schowka na dźwignię zmiany biegów. Są one sprzedawane jako opcja.

Jak wybrać podwozie RSeat odpowiednie do naszych potrzeb?

Dla wybrać podwozie RSeat która jest odpowiednia dla Ciebie, zalecamy skupienie się na kilku czynnikach pewne czynniki, które mogą wskazywać, które modele najlepiej odpowiadają Twoim potrzebombudżet i konkretna sytuacja.

Kompatybilność

Nie ma sensu kupować najwyższej klasy modelu podwozia, jeśli nie jest on kompatybilny z konsolą, pedałami lub kierownicą, ponieważ nie będzie można z niego korzystać. Większość modeli dostępnych na rynku jest kompatybilna ze wszystkimi kierownicami i akcesoriami głównych marek, takich jak Thrustmaster, Logitech i Fanatec. Mimo to zalecamy sprawdzenie, czy posiadany sprzęt jest w pełni kompatybilny.

Produkcja i materiały

Należy przyjrzeć się konstrukcji ram, nóg i układu przegubowych ramion, aby upewnić się, że są one całkowicie stabilne. Ważne jest również, aby upewnić się, że fotele mają szyny i możliwość regulacji wysokości dla wygody użytkownika. Z drugiej strony, zalecamy zakup obudowy wykonanej z bardzo solidnych materiałów, takich jak stal i aluminium. W ten sposób lepiej wytrzymuje ciężar i długie sesje grania.

Dodatkowe funkcje

Dodatkowe funkcje i komponenty są bardzo ważne przy zakupie obudowy RSeat. Na przykład, niektóre z nich zawierają odchylane oparcia, regulację wysokości i podpórki dźwigniowe lub inne rodzaje podpórek i akcesoriów. Należy pamiętać, że każda dodatkowa funkcja wiąże się z dodatkowym kosztem zakupu.

Dostępna przestrzeń

Musisz wziąć pod uwagę, ile miejsca oferuje konstrukcja, aby wygodnie usiąść, ale musisz także wziąć pod uwagę, ile miejsca masz na umieszczenie kokpitu w domu. W ten sposób możesz kupić konstrukcję, która Ci odpowiada i jest dla Ciebie naprawdę funkcjonalna.

Cena

Ceny podwozi RSeat są ogólnie wysokie. Należy wziąć to pod uwagę przed podjęciem decyzji. Możesz wybrać model z podwoziem sprzedawanym samodzielnie i zdecydować się na inny rodzaj siedzenia lub możesz wyposażyć się w kompletny kokpit ze wszystkimi wspornikami i akcesoriami dostępnymi i oferowanymi przez markę. Wszystko zależy od budżetu.

Gama podwozi RSeat

Tutaj przedstawiamy szeroką gamę podwozi Rseatktóra obejmuje kompletne modele kokpitów lub podwozia sprzedawane oddzielnie z opcjonalnymi siedzeniami.

RSeat B1

podwozie rseat b1

Fotel RSeat B1 spełnia wszystkie oczekiwania, jakie można mieć wobec podwozia. Jest stabilna i sztywna, ale nie oszczędza na komfort. Co więcej, jest to model, który można bardzo łatwo regulować i został zaprojektowany tak, aby można było dodać wiele opcjonalnych akcesoriów.

Fotel RSeat B1 oferuje niesamowicie wciągające wrażenia, pomimo faktu, że fotel nie jest fotelem prawdziwego samochodu wyścigowego, nie można odróżnić.

Skóra jest naprawdę przyjemna i wygodna, a stalowa rama nadaje jej prawdziwie luksusowy i solidny wygląd.

Wspornik siedzenia jest zamontowany na prowadnicach które umożliwiają regulację w locie. Masz liczne opcje regulacjinachylenia i wysokości siedziska, pedałów itp.

Możesz wybrać ten model z fotelem kubełkowym lub bez, albo wybrać fotel marki RSeat lub SPARCO w opcjach oferowanych przez markę.

Ten kokpit obsługuje dowolną kierownicę napęd bezpośredni kierownicę, Load Cell lub pedały hydrauliczne.

RSeat B1 to wszechstronny model, który zapewnia doskonałe wyczucie gry i nie możemy go wystarczająco polecić!

RSeat P1

RSEAT P1

Siedzenie RSeat P1 to solidny kokpit ze stalową stalową ramą. Model ten można wybrać z fotelem kubełkowym lub bez, wybierając spośród opcji oferowanych na stronie internetowej marki.

Zespół ramy głównej jest zbudowany z płyt stalowych w konfiguracji z szynami skrzynkowymi podobnymi do tych, które można znaleźć w prawdziwych podwoziach pojazdów. Zapewnia to Sztywna platforma bazowa który może utrzymać resztę zmontowanych części kokpitu. Wspornik dźwigni zmiany biegów jest bardzo ciężki i bardzo sztywny po zamontowaniu.

Wspornik podstawy kierownicy jest ciężki i dobrze wykonany. Dostosowuje się do większości kierownic z siłowym sprzężeniem zwrotnym i Napęd bezpośredni dostępny na rynku.

Siedzenie RSeat P1 umożliwia wybór pomiędzy pozycją jazdy Rally lub GT i jest odpowiedni dla graczy o różnym wzroście.

Model ten oferuje liczne regulacje dla różnych podpór i siedziskadzięki czemu można znaleźć idealną, najwygodniejszą pozycję do gry.

RSeat P1 oferuje doskonały stosunek jakości do ceny. Łączy w sobie komfort, stabilność i sztywność i jest uważany za jeden z najbardziej sztywnych kokpitów na rynku!

RSeat C1

rseat c1

Siedzenie RSeat C1 to modułowe podwozie, które można wybrać z fotelem kubełkowym lub bez niego albo wybrać fotel marki RSeat lub SPARCO spośród opcji dostępnych na stronie internetowej marki.

Ten model jest bardzo stabilny, sztywny i ergonomiczny. Sa Wysokiej jakości konstrukcjaWykonany jest zstali węglowej i doskonale wykończona.

Z RSeat C1marka ulepszyła wspornik kierownicy, aby zapewnić większą sztywność, oferując jednocześnie sprzężenie zwrotne z kierownicy. Doskonale nadaje się do kierownic Direct Drive z maksymalnym momentem obrotowym.

Dolny suport został również zmodyfikowany, aby wytrzymać jeszcze większą siłę hamowania i dostosować się do modeli korb Load Cell lub hydraulicznych, zamontowanych na prowadnicach dla jeszcze łatwiejszej regulacji.

Le C1 umożliwia zamontowanie dowolnego akcesorium po lewej lub prawej stronie podwozia, w tym dźwigni zmiany biegów i wspornika hamulca ręcznego, wspornika klawiatury i myszy, wspornika tabletu i skrzynki przycisków.

Można wybrać pomiędzy Rallye lub GT i jest odpowiednia dla użytkowników o wzroście od 127 cm do 200 cm.

C1 to bardzo wygodny i solidny model, który został dobrze przemyślany. Powinno to zagwarantować długie, przyjemne sesje grania.

RSeat RS1

rseat rs1

Siedzenie RSeat RS1 to model, który dostosowuje się do wszystkich rozmiarów SimRacerów dzięki swoim licznym regulacjom.

Jest zbudowany z siedziska z z włókna szklanego i skóry syntetycznej, wygodne i ergonomiczne. Zawiera boczną podpórkę dla dźwigni zmiany biegów, drugą kompatybilną ze wszystkimi typami pedałów i trzecią na górze dla kierownicy.

Ogólny projekt budynku jest bardzo wysokiej jakości. Gdy wszystko jest na swoim miejscu, a nakrętki są zablokowane, wszystko jest niezwykle stabilne i nic się nie porusza.

Mocowanie kierownicy ma regulowaną wysokość i kąt nachylenia i jest wstępnie nawiercone pod wszystkie główne marki kierownic, a dźwignię zmiany biegów można ustawić w dwóch miejscach i przechylić zgodnie z wymaganiami.

Urządzenie RS1 oferuje szeroką kompatybilność kompatybilny z PC, PS3, PS4, PS5, Xbox 360, Xbox One i Xbox Series X/S. Jest również kompatybilny ze wszystkimi systemami i urządzeniami peryferyjnymi największych marek na rynku, takich jak Thrustmaster, Fanatec i Logitech, a także z systemem ruchu D-BOX.

RSeat RS1 to jeden z najbardziej komfortowych, sztywnych i stabilnych kokpitów na rynku profesjonalnym.

RSeat S1

rseat s1

Zaawansowana konstrukcja S1 pozwala skonfigurować pozycję za kierownicą w ciągu kilku sekund i wybrać między Rally lub GT.

Siedzenie RSeat S1 został zaprojektowany dla graczy Sim-racing, ale może być również używany jako symulator lotu.

Cała podstawowa obudowa S1 składa się z modułowej ramy ze stali stali węglowej wycinane laserowo i gięte CNC rury okrągłe. Jest to sztywny i stabilny a także przenosi wibracje. Jego konstrukcja, podobnie jak siedzisko, jest staranna, a wykonanie i wykończenie są najwyższej jakości.

Ten model ma dobrą równowagę między twardością, wytrzymałością i komfortem i oferuje wiele wbudowanych regulacji.

The S1 oferuje szeroką kompatybilność kompatybilność z PC, PS3, PS4, PS5, Xbox 360, Xbox One i Xbox Series X/S.

Jest również kompatybilny ze wszystkimi systemami i urządzeniami peryferyjnymi największych marek na rynku, takich jak Thrustmaster, Fanatec i Logitech.

Siedzenie RSeat S1 jest również kompatybilny z systemem ruchu D-BOX.

Jeśli szukasz czegoś dobrze zbudowanego z dobrze skonstruowanymi dodatkami, powinieneś kupić RSeat S1!

RSeat N1

rseat n1

RSeat N1 to model o nieporównywalnej jakości wykonania i wykończenia. Konstrukcja jest estetyczna, a czarne wykończenie proszkowe jest gładkie i jednolite.

Ten model jest bardzo regulowany i oferuje duży komfortKierownica ma regulowaną podstawę koła zamachowego, która pomaga zbliżyć kierownicę do ciała. Pedalboard można regulować niezależnie od podstawy i mieć do dyspozycji mnóstwo opcji regulacji.

Model N1 od RSeat ma budowę modułową ponieważ można dodać podpórkę dźwigni zmiany biegów lub tackę na klawiaturę/mysz. Dostępny jest nawet stojak na trzy monitory i kilka innych akcesoriów dla biegaczy komputerowych, dzięki czemu N1 można dostosować do rosnących potrzeb.

Siedzenie RSeat N1 oferuje szeroką kompatybilność kompatybilność z PC, PS3, PS4, PS5, Xbox 360, Xbox One i Xbox Series X/S.

Jest również kompatybilny ze wszystkimi systemami i urządzeniami peryferyjnymi największych marek na rynku, takich jak Thrustmaster, Fanatec i Logitech, a także z D-BOX (wymagany zestaw do aktualizacji D-Box).

RSeat N1 to model o bardzo wysokiej jakości wykonania, który będzie służył przez wiele lat. Jest oczywiście drogi, ale cena jest warta wszystkich cech i ustawień, które ma do zaoferowania.

RSeat RS Formula V2

rseat rs formula v2

Siedzenie RSeat RS Formula V2wydany w 2012 roku, jest bardzo popularnym modelem wśród amatorów i profesjonalnych graczy. Zachowuje tę samą konstrukcję, co jego kultowy poprzednik, RS Formula V1.

Podwozie jest wykonane z stal węglowa cięcie laserowe. Siedziba główna znajduje się w skóraWykonana jest z materiału kompozytowego i wykończona w błyszczącej czerni. Podsumowując, mamy projekt i pozycję jak żadne inne. jednomiejscowy.

Siedzenie RSeat RS Formula V2 ma nowe opcje i ulepszony wygląd. Podwozie jest naprawdę znacznie bardziej stabilny dzięki metalowym płytom i nowemu, sztywniejszemu suportowi sztywniejszy został dodany.

Fotel przesuwne siedzenie jest regulowane, pedały i podparcie kierownicy są również regulowane aby zapewnić maksymalny komfort.

Jest odpowiedni dla osób o wzroście od 150 cm do ponad 200 cm i może utrzymać ciężar do 130 kg.

Siedzenie RSeat RS Formula V2 oferuje szeroką kompatybilność kompatybilny z PC, PS3, PS4, PS5, Xbox 360, Xbox One i Xbox Series X/S.

Jest również kompatybilny ze wszystkimi systemami i urządzeniami peryferyjnymi największych marek na rynku, takich jak Thrustmaster, Fanatec i Logitech.

Dzięki naprawdę wyjątkowej konstrukcji, bardzo wytrzymałej obudowie i bardzo wygodnemu fotelowi, RSeat RS Formula V2 może zaoferować długie sesje grania z niesamowitymi i bardzo realistycznymi doznaniami.

W skrócie / Wnioski

Marka RSeat oferuje szeroką gamę kompletnych podwozi i kokpitów i, jak widzieliśmy, wszystkie mają wiele zalet.

Weź pod uwagę udzielone przez nas porady dotyczące kryteriów, które należy wziąć pod uwagę przed zakupem podwozia, i określ swój budżet, abyś mógł lepiej zdefiniować która obudowa RSeat będzie najlepiej odpowiadać Twoim potrzebom..

Gdybyśmy mieli wybrać tylko jeden model, wybralibyśmyRSeat RS1 która naszym zdaniem jest podwozie RSeat, które oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny w całym asortymencie tej marki. Jeśli więc wciąż się wahasz, teraz wiesz, którą wybrać!

Notez cet article

Vous risquez également d’aimer…

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

ZESTAWY FANATEC PONIŻEJ 400 EURO
This is default text for notification bar