Zaznacz stronę

Kierownica Fanatec Clubsport BMW GT2 V2: test i recenzja

Sim Racer

Pilote e-sport & Passionné de Sim Racing, j’ai décidé de partager ma passion sur ce site web.

Fanatec Clubsport BMW GT2 V2

Korzyści

 • Wspaniały design, wierna replika oryginalnej kierownicy BMW M3
 • Wysokiej jakości materiały, solidna konstrukcja
 • Wyposażony w nowoczesne funkcje (siedmiofunkcyjny joystick, wyświetlacz LED)
 • Doskonałe siłowe sprzężenie zwrotne dzięki dwóm potężnym silnikom wibracyjnym.

Wady

 • Łopatki zmiany biegów są dość duże, co może utrudniać dostęp do przycisków
 • Nieco rozczarowująca paleta
 • Wysoka cena może być wadą dla niektórych kupujących

Dla wszystkich fanów samochodów i wyścigów samochodowych BMW zawsze było znakiemelegancji i wyróżnienia. Czy możesz sobie wyobrazić, jak by to było móc prowadzić kierownicę w stylu BMW w zaciszu własnego domu? Chcieliśmy sprawdzić, jaki będzie to miało wpływ na nas, w zaciszu własnego domu. A dzięki niemieckiemu producentowi Fanatec marzenie stało się rzeczywistością.

Postanowiliśmy więc dać sobie przyjemność przetestowania kierownicę Fanatec Clubsport BMW GT V2modelu zrodzonego ze wspaniałej współpracy dwóch renomowanych producentów.

W tym artykule powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o tym modelu. Dostarczymy ci listę jego kluczowe funkcjepowiemy ci, który typ odtwarzacza typ odtwarzacza, jakie są jego zalety zalety wadyjego cena i gdzie można go kupić.

Fanatec ClubSport BMW GT2 V2 image1

Cechy kierownicy Fanatec Clubsport BMW GT2 V2

KierownicaFanatec ClubSport BMW GT2 V2 to licencjonowana wersja oryginalnej kierownicy znajdującej się w samochodzie wyścigowym BMW o tej samej nazwie.

Poniżej znajduje się lista głównych cech tego modelu:

 • Koło kierownicy Fanatec Clubsport BMW GT V2 ma średnicę32 cm.
 • Model ten jest naoficjalnej licencji BMWijest repliką kierownicy BMW M3 GT2 używanej w samochodach turystycznych marki.
 • Kierownica Fanatec ClubSport BMW GT2 V2 i jej uchwyty są pokryte prawdziwą włoskąAlcantarą, dzięki czemu są wyjątkowo łatwe w czyszczeniu i zapewniają lepszą przyczepność.
 • Model ten jest wyposażony w dwie regulowane aluminiowe łopatki magnetyczne Obróbka CNC, dzięki czemu można bez obaw zmieniać biegi za każdym razem. Można je również wymienić na zaawansowany moduł łopatek Podium z dodatkowymi łopatkami sprzęgła (opcjonalnie).
 • Wewnętrzna struktura została całkowicie przeprojektowana w celu zwiększenia wytrzymałości przy jednoczesnym zmniejszeniu wagi (30% lżejszy niż poprzedni model). Przekłada się to na zwiększone przyspieszenie i wierność siłowego sprzężenia zwrotnego z bazy.
 • Kierownica Fanatec BMW GT2 V2 jest wyposażona w11 przycisków, 7-kierunkowy przełącznik FunkySwitch (wejścia kierunkowe w lewo, w prawo, w górę i w dół, przyciski i enkoder obrotowy) oraz joystick analogowy.
 • Model ten posiada równieżwyświetlaczLED do wyświetlania funkcji telemetrycznych (w zależności od gry) oraz RevLED do wyświetlania prędkości obrotowej silnika (również w zależności od gry).
 • Kierownica ClubSport BMW GT2 V2 od Fanatec jest kompatybilna z PlayStation 4, PlayStation 5 i PC. Jest również kompatybilny ze wszystkimi akcesoriami w ekosystemie Fanatec(pedały, dźwignie zmiany biegów itp.).
 • Posiada system QR1 (ClubSport Quick Release Adapter), co oznacza, że koło można łatwo zaktualizować do systemu QR2 nowej generacji (wkrótce).
 • Wymiary: 40 cm x 38,5 cm x 20 cm (dł. x szer. x wys.)
 • Waga: 2,78 kg

    Dla jakiego typu osoby?

    KierownicaClubSport BMW GT2 V2 od Fanatec to model, który został zaprojektowany z myślą osamochodachGT, ale jest również w stanie bardzo dobrze dostosować się do gier rajdowychlubsymulacyjnych.

    Przekonaliśmy się, że ta kierownica znacznie poprawia wrażenia z gry, gdy prowadzisz samochód GT w grach takich jak GTR 2 lub Gran Turismo. Jeśli jednak wolisz kierownice w stylu F1, ten produkt nie jest dla Ciebie.

    Naszym zdaniem model BMW GT2 V2 od Fanatec nadaje się równie dobrze dlazwykłych graczy, jak idla osób, które chcą zacząć w świecie Sim-Racing i mają silny gust do marki BMW.

    Fanatec ClubSport BMW GT2 V2 image2

    Korzyści

    Nasz test Kierownica Fanatec ClubSport BMW GT2 V2 dał nam możliwość odkrycia wszystkich zalety jakie ten model ma do zaoferowania.

    Natychmiast zostaliśmy podbici przez wspaniały design Kierownica Fanatec ClubSport BMW GT2 V2. Ta replika kierownicy BMW M3 jest naprawdę wspaniała. Niemiecki producent nie pozwolił sobie na żadne modyfikacje struktury kierownicy. Rezultat jest w rzeczywistości doskonałym odwzorowaniem oryginału, sądząc po zdjęciach, nawet przy użyciu alcantary (która została ręcznie zszyta), która pokrywa całą kierownicę.

    W rzeczywistości wszystko wybór materiałów jest nienaganny. Wraz z kierownicą ClubSport BMW GT2 V2, Fanatec po raz kolejny pokazał swoje niesamowite doświadczenie w zakresie jakości wykonania. Aluminiowa rama, łopatki zmiany biegów i centralny panel przycisków emanują jakością i solidnością. To model, który zapowiada się na długi czas.

    Pomimo swojego wieku, kierownica Fanatec ClubSport BMW GT2 V2 jest bardzo dobrze wyposażona i oferuje funkcje, które są zarówno nowoczesne, jak i przyjemne podobnie jak siedmiofunkcyjny joystick. Jest również wyposażony w bardzo fajny gadżet, wyświetlacz LED, z trzema siedmiosegmentowymi wyświetlaczami (dla danych telemetrycznych, takich jak prędkość i bieg) oraz wyświetlacz RPM składający się z 9 diod LED.

    Wreszcie, naprawdę doceniliśmy jego bardzo dobre siłowe sprzężenie zwrotne. Kierownica Fanatec BMW GT2 V2 posiada dwa potężne silniki wibracyjne, które pozwalają poczuć każdy ruch i każdy szczegół wyścigu. To naprawdę zwiększa poczucie realizmu podczas gry, czyniąc ją jeszcze przyjemniejszą.

    Jego wady

    Jeśli okaże się, że kierownica Kierownica Fanatec ClubSport BMW GT2 V2 miała wiele pozytywnych punktów, miała również kilka wad.

    Przede wszystkim stwierdziliśmy, że model BMW GT2 V2 firmy Fanatec miał pewne problemy ergonomiczne. Nasz test wykazał, że rozmiar palet był problematyczny. Duże wymiary tego ostatniego, w połączeniu z rozmiarem i kształtem kierownicy, praktycznie uniemożliwiają dosięgnięcie kciukami wszystkich przycisków kierownicy, z wyjątkiem dwóch dźwigni zamontowanych w pobliżu szprych i dwóch przycisków na końcach obrotomierza LED. Decydując się na zachowanie tych samych wymiarów co oryginalna kierownica, widzimy, że stwarza to realne problemy praktyczne podczas gry.

    Poza tym, wyczucie samych łopatek nie jest do końca zadowalające. Ci, którzy, tak jak my, korzystali już z magnetycznych łopatek, mogą szybko rozczarować się raczej słabym sprzężeniem zwrotnym odczuwanym podczas zmiany biegów.

    Po drugie, zauważyliśmy, że kierownica Fanatec ClubSport BMW GT2 V2 jest ciężka, a koło bardzo dużeco naszym zdaniem miałoby tendencję do łagodzenia skutków siłowego sprzężenia zwrotnego. Wybór zaoferowania identycznej repliki kierownicy BMW M3 GT2 jest z pewnością imponujący pod względem estetycznym, ale wyraźnie stwarza problemy, jeśli chodzi o grę w najlepszych możliwych warunkach.

    Wreszcie, kolejną wadą modelu ClubSport BMW GT2 V2 firmy Fanatec jest to, że ta kierownica nie jest kompatybilna z Xbox One ani Xbox Series X.. Jest to nieco rozczarowujące i oznacza, że posiadacze konsol Xbox nie będą mogli cieszyć się tym modelem.

    Gdzie można go kupić i za ile?

    Kierownica Fanatec ClubSport BMW GT2 V2 jest obecnie dostępna w sprzedaży w cenie 349,95 euro na oficjalnej stronie Fanatec .

    Należy pamiętać, że Fanatec nie współpracuje z resellerami. Ich produkty są sprzedawane wyłącznie na ich stronie internetowej, więc niestety nie można ich kupić nigdzie indziej.

    Podobnie jak większość kierownic na rynku, Fanatec BMW GT2 V2 można znaleźć na stronach internetowych z używanymi kierownicami. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakup używanego koła, zalecamy zwrócenie szczególnej uwagi na jego warunki, aby uniknąć oszustw.

    Fanatec ClubSport BMW GT2 V2 image3

    Nasza opinia na temat kierownicy Fanatec ClubSport BMW GT2 V2

    Kierownica Fanatec ClubSport BMW GT2 V2 to model, który możemy z całego serca polecić, szczególnie osobom, które regularnie jeżdżą samochodami drogowymi w swoich symulacjach, fanom marki BMW lub osobom, które po prostu chcą jeździć solidną jak skała kierownicą o średnicy ponad 30 centymetrów.

    BMW GT2 V2 firmy Fanatec to wysokiej jakości wysokiej jakości ze względu na użyte materiały z oryginalnego pojazdu i ma tylko niewielkie wady, które prawie nie wpływają na przyjemność podczas wyścigu dzięki dwóm potężnym silnikom silniki.

    Niezależnie od tego, czy jesteś bezwarunkowym miłośnikiem marki marki BMW czy nie, możemy tylko polecić Kierownicę Fanatec Clubsport BMW GT2 V2. Możesz nam zaufać, ten model Cię nie zawiedzie!

    recenzja logitech g920

    Fanatec Clubsport BMW GT2 V2

    Solidna kierownica, która zapewnia doskonałe wyczucie podczas jazdy.

    Notez cet article

    Vous risquez également d’aimer…

    Moza ES: Test i recenzja

    Moza ES: Test i recenzja

    Moza ESAvantages Plusieurs commandes entièrement paramétrables Finition et matériaux prémiums Excellente ergonomie...

    Moza CS V2P: Test i recenzja

    Moza CS V2P: Test i recenzja

    Moza CS V2PAvantages Volant premium d’excellente qualité Structure en alliage d’aluminium Connexion à la base en...

    Moza FSR: Test i recenzja

    Moza FSR: Test i recenzja

    Moza FSRKorzyści 4,3-calowy ekran Wykończenie z włókna węglowego Liczne zamówienia Wady Nieco wysoka cena i waga Brak...

    Moza KS: Test i recenzja

    Moza KS: Test i recenzja

    Moza KSAvantages Volant prémium pour la Formula Structure en métal 4 palettes à l’arrière magnétiques Inconvénients...

    0 komentarzy

    Wyślij komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Pin It on Pinterest

    ZESTAWY FANATEC PONIŻEJ 400 EURO
    This is default text for notification bar