Zaznacz stronę

Hamulec ręczny Thrustmaster TSS: Test hamulca ręcznego Thrustmaster

Sim Racer

Pilote e-sport & Passionné de Sim Racing, j’ai décidé de partager ma passion sur ce site web.

Hamulec ręczny Thrustmaster TSS

Korzyści

 • Tryb dwa w jednym: hamulec ręczny i sekwencyjna skrzynia biegów
 • Możliwość dostosowania ciśnienia i intensywności hamowania w celu uzyskania bardziej realistycznych wrażeń z jazdy.
 • Wysokiej jakości aluminiowa i stalowa konstrukcja zapewniająca większą trwałość
 • Zaprojektowana we współpracy ze Sparco replika w skali 1:1 dla fanów rajdów i driftu.
 • Prosta konfiguracja za pomocą oprogramowania Thrustmaster

Wady

 • Jego wysoka cena, która może być poważną inwestycją
 • Brak specjalnej podstawy do użytku na stole lub biurku
 • Czucie w trybie sekwencyjnym może być nieco luźne dla tych, którzy preferują bardzo mechaniczną, twardą zmianę biegów, a skok hamulca ręcznego jest ograniczony.

W Sim-racingNa rynku symulatorów wyścigowych niejednokrotnie zdarzało się, że producent produktów symulacyjnych współpracował z dużą firmą z branży motoryzacyjnej. sektorze motoryzacyjnym. W takich przypadkach bardzo niewiele produktów zawiodło, niezależnie od tego, czy chodzi o kierownicę, czy dźwignię zmiany biegów.

To właśnie jednej z tych kolaboracji postanowiliśmy przyjrzeć się dziś bliżej, a mianowicie współpracy pomiędzy Thrustmaster i Sparcodwiema głównymi markami o silnej reputacji wśród entuzjastów samochodów, zarówno wirtualnych, jak i innych.

Przetestowaliśmy dla Ciebie hamulec ręczny Hamulec ręczny Thrustmaster TSS Sparco Mod + i powiemy ci wszystko, co musisz wiedzieć o tym modelu. Powiemy ci więcej o jego główne cechytyp typ gracza dla którego jest najbardziej odpowiedni, powiemy również, jakie są jego zalety. zalety zalety wadyjego cena i gdzie go kupić.

hamulec ręczny thrustmaster tss

Specyfikacja hamulca ręcznego Thrustmaster TSS

Hamulec ręczny Thrustmaster TSS Handbrake Sparco Mod + to hamulec ręczny hamulec ręczny zrodzony ze współpracy dwóch wiodących marek Thrustmaster i Sparco.

Wymieniliśmy główne cechy tego modelu:

 • Głowica hamulca ręcznego Thrustmaster TSS Sparco Mod + jest dokładną repliką repliką (skala 1/1, wysokość 8,5 cm) oryginalnego pokrętła z serii Sparco Rally and Drift Rally and Drift, zapewniając jeszcze bardziej imponujący realizm.
 • Ten hamulec ręczny Thrustmaster jest wykonany z 90% metalu (stal i aluminium), wysokiej jakości komponentów zapewniających większą wytrzymałość.
 • Hamulec ręczny Sparco Mod + TSS oferuje dwa wysoce wysoce realistyczne tryby: progresywny hamulec ręcznydla lepszej kontroli zakrętów i driftów oraz tryb sekwencyjna skrzynia biegów dla kontrolowanej, responsywnej zmiany biegów.
 • Ten model jest wyposażony w Thrustmaster H.E.A.R.T (HallEffect AccuRate Technology) dla niezrównanej precyzji i nieograniczonej żywotności produktu.
 • Hamulec ręczny Sparco Mod + TSS umożliwia dostosowanie trybu hamulca ręcznego do konfiguracji gry: w pozycji pozycji pionowej dla trybu Rally i pozycja pozioma dla trybu GT. W zestawie znajduje się zestaw umożliwiający regulację kąta nachylenia uchwytu.
 • Ten hamulec ręczny jest kompatybilny z konsolami PlayStation 4 (z kierownicami Thrustmaster z serii T-GT i T300), Xbox One (z kierownicami Thrustmaster z serii TS-XW Racer i TX) oraz komputerami PC (ze wszystkimi kierownicami dostępnymi na rynku, niezależnie od marki).
 • Hamulec ręczny Thrustmaster TSS Sparco Mod + można zamontować na kokpicie za pomocą zintegrowanych gwintów lub na biurku za pomocą sprzedawanego oddzielnie zacisku TM Racing Clamp.
 • Wymiary: 25,8 x 32,7 x 13,6 cm
 • Waga: 1,5 kg

  Dla jakiego typu osoby?

  Hamulec ręczny Hamulec ręczny Thrustmaster TSS Sparco Mod + jest idealny dla entuzjastów wyścigów rajdowych ale jest również idealny dla fanów GT ponieważ dźwignię można dostosować do stylu jazdy.

  Naszym zdaniem ten hamulec ręczny od Thrustmaster jest idealny dla najbardziej doświadczonych fanów symulacjiBędzie jednak trudniejszy dla początkujących, którzy będą potrzebować wielu szkoleń, aby nauczyć się go używać.

  To model, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających graczy w takich grach jak GranTurismo, Dirt 2.0, Assetto Corsa czy nawet Richard Burns Rally.

  hamulec ręczny thrustmaster tss

  Korzyści

  W naszym teście Thrustmaster TSS Handbrake Sparco Mod + .byliśmy w stanie odkryć i docenić zalety tego modelu.

  Naszym zdaniem jedną z największych zalet hamulca ręcznego TSS Sparco Mod + firmy Thrustmaster jest tryb dwa w jednym hamulec ręczny i sekwencyjna skrzynia biegów. Progresywny hamulec ręczny dodaje ekstremalnej dawki realizmu, umożliwiając dostosowanie intensywności nacisku i hamowania na koła wirtualnego samochodu, zgodnie z potrzebami i charakterystyką każdego zakrętu. Sekwencyjna skrzynia biegów zapewnia kontrolowaną i szybką zmianę biegów.

  Zostaliśmy również przekonani przez uczucie Dźwignia hamulca ręcznego Thrustmaster TSS Sparco + jest bardzo naturalna, częściowo dlatego, że jej wymiary 85 mm są repliką prawdziwych dźwigni rajdowych. Pokrętło można regulować na większą lub mniejszą wysokość, aby dostosować je do własnych preferencji. Jako progresywny hamulec ręczny sprawdza się bardzo dobrze. Jeśli lubisz driftować, pokochasz robienie piruetów i odkrywanie, jak tył twojego wirtualnego samochodu ożywa z każdym rozwidleniem. Tryb sekwencyjny jest również bardzo udany pod względem odczuć, więc jeśli jesteś fanem GT, ten model Thrustmaster spełni wszystkie Twoje potrzeby.

  Oczywiście przekonała nas wysoka jakość wykonania Hamulec ręczny Thrustmaster TSS Sparco Mod +. Aluminium i stal stanowią niemal całą konstrukcję tego modelu. Zapewnia to dodatkową równowagę, spójność i trwałość, dzięki czemu będziesz mógł korzystać z tego urządzenia 2 w 1 przez długi czas. Fakt, że został on zaprojektowany we współpracy ze Sparco jest kolejnym punktem, o którym należy pamiętać przy wyborze tego hamulca ręcznego. Jeśli kochasz świat rajdów i driftu, z pewnością spodoba ci się replika w skali 1:1 od Sparco. Co więcej, dzięki technologii H.E.A.R.T., model ten posiada bezdotykowy czujnik magnetyczny, co znacznie wydłuży jego trwałość.

  Wreszcie konfiguracja hamulca ręcznego TSS Sparco Mod + firmy Thrustmaster jest niezwykle bardzo prosta. Podobnie jak w przypadku zdecydowanej większości produktów niemieckiego producenta, regulacji tego modelu hamulca ręcznego dokonuje się za pomocą łatwego w obsłudze oprogramowania Thrustmaster, które można pobrać ze strony internetowej marki.

  Jego wady

  Test hamulca ręcznego Hamulec ręczny Thrustmaster TSS Sparco Mod + Hamulec ręczny ujawnił pozytywne aspekty tego modelu, ale odkryliśmy również, że ma on szereg oczywistychwad.

  Naszym zdaniem jedną z największych wad hamulca ręcznego Thrustmaster TSS Sparco Mod + jest jego wysoka cena. Chociaż jego cena wydaje się doskonale uzasadniona wieloma zaletami, które może zaoferować, obecnie sprzedawany za średnią cenę około 250 euro, ten hamulec ręczny stanowi dużą inwestycję, która nie jest tak naprawdę dostępna dla wszystkich.

  Byliśmy również rozczarowani, że pomimo swojej ceny, hamulec ręczny TSS Sparco Mod + nie zawiera żadnego specjalnego wsparcia do montażu na biurku. Wygląda na to, że Thrustmaster zapomniał o graczach, którzy nie mają kokpitu w domu, ponieważ jeśli tak, będziesz musiał zainwestować w stojak, aby móc korzystać z niego na stole lub biurku.

  Wreszcie stwierdziliśmy, że wyczucie w trybie sekwencyjnym hamulca ręcznego Thrustmaster TSS Sparco Mod + może być nieco trochę luźne dla tych, którzy preferują bardzo mechaniczną i twardą zmianę. Można go regulować od wewnątrz, ale trzeba podnieść pokrywę i dotknąć wewnętrznych sprężyn. Nie każdy może to zrobić. Co więcej, skok hamulca ręcznego jest ograniczony, a limit jest szybko osiągany. Dla fanów driftów i rajdów może to być nieco krótkowzroczne.

  Gdzie można go kupić i za ile?

  Hamulec ręczny Thrustmaster TSS Sparco Mod + jest w sprzedaży za 259,99 € na oficjalnej stronie Thrustmaster.

  Można go również znaleźć w sprzedaży u sprzedawców detalicznych, czasami nawet w specjalnej ofercie, takiej jak obecnie na Amazon.co.uk.

  Modele z hamulcem ręcznym Thrustmaster można również znaleźć na stronach z używaną odzieżą, takich jak Le Bon Coin. Nadal zalecamy zwrócenie uwagi na warunki produktu przed jego zakupem.

  hamulec ręczny thrustmaster tss

  Wnioski

  Jesteśmy przyzwyczajeni do dobrej jakości produktów Thrustmaster i prawdą jest, że hamulec ręczny TSS Handbrake Sparco Mod + jest imponujący.

  Ten model dwa w jednym Model, który dostosowuje się do wszystkich stylów wyścigów, jest najwyższej klasy najwyższej klasy który oferuje zarówno precyzjaprecyzja bardzo dobrą przyczepność i szybkość reakcji. Wdrożenie technologii H.E.A.R.T. przyczynia się również do poprawy doznaniajego reaktywność i trwałość.

  Jeśli szukasz hamulca ręcznego o nienagannej nienagannej jakości który posiada również tryb sekwencyjny, to Thrustmaster TSS Handbrake Sparko Mod + jest idealny dla Ciebie!

  thrustmaster-tss-handbrake

  Hamulec ręczny Thrustmaster TSS

  Precyzyjny, czuły hamulec ręczny najwyższej klasy

  Notez cet article

  Vous risquez également d’aimer…

  0 komentarzy

  Wyślij komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Pin It on Pinterest

  ZESTAWY FANATEC PONIŻEJ 400 EURO
  This is default text for notification bar